Те, що ми робимо сьогодні, неможливо було уявити протягом кількох десятиліть або близько того. Більш того, навіть сьогодні люди не знають про речі, які могли б полегшити їхнє життя. Наприклад, ви можете створити безкоштовний веб-сайт і заробляти гроші. Так, деякі люди цим займаються.
Звичайно, все ніколи не буває так просто. По-перше, це зазвичай робиться для отримання певного доходу на стороні. Заробляти на цій моделі досить складно. Якщо ви хочете серйозно поставитися до цього, вам слід інвестувати.
Але отримати безкоштовний веб-сайт і навчитися заробляти на ньому гроші-це початок! Цей метод дозволить вам перевірити воду і побачити, що вам підходить. Тоді вирішіть, чи збережете ви цей метод або інвестуєте у щось більш серйозне.
При цьому ми зосередимось на безкоштовній моделі веб-сайту. Ось кілька способів заробітку на цій концепції. Звичайно, ви точно не станете мільйонером. Але це принесе вам пристойний дохід.
Просто майте на увазі одну річ. Якщо вам потрібен безкоштовний веб -сайт, він стане субдоменом більшого. Це означає, що ви не зможете отримати звичайний веб-сайт із бажаним повним іменем. Отже, якщо ви приєднуєтесь до Blogger, посилання на веб-сайт виглядатиме так: example.blogspot.com.
Найпростіший спосіб почати-створити блог. Насправді, що б ви не робили в Інтернеті, вам знадобиться потік вмісту. Найкращий спосіб спілкування з людьми-це створення якісних публікацій у блозі.
Але навіть якщо ви просто ведете блог, ви все одно зможете заробляти на ньому гроші. Є кілька чудових сервісів, які пропонують безкоштовні сторінки блогу. Окрім WordPress, ви також можете використовувати Blogger, Wix і навіть Medium, залежно від тем, які ви висвітлюєте.
Зараз моделі монетизації інші. Але найпростіший-включити спонсорований вміст до статті.
У будь-якому випадку, наявність блогу, присвяченого певному колу тем, завжди вітається. За допомогою достатньої уваги та належної оптимізації SEO ви отримаєте слово.
Тепер створення веб-сайту – це те, що може зробити кожен. Але є і зворотна сторона. Люди проводять більшу частину свого часу в соціальних мережах. Вони не шукають кількох сторінок пошуку Google, щоб знайти вас.
Конкуренція практично в будь-якій сфері сьогодні жорстка. Тому наявність каналів у соціальних мережах є обов’язковою умовою. Вибір правильних соціальних медіа залежить від того, що ви робите. Але Instagram і навіть Facebook-там, де більшість людей.
Якщо ви витрачаєте достатньо часу на розміщення якісного вмісту, ви також рекламуєте свій веб-сайт. Ви можете зробити це органічно, тобто немає платної реклами.
Але якщо ви хочете прискорити роботу, ви завжди можете робити спонсоровані публікації. Це приверне більше послідовників і дасть вам більше переглядів у довгостроковій перспективі. Чим більше людей стежать за вашим блогом, тим легше монетизувати його та заробляти.
Але мати блог та соціальні медіа не має сенсу без належного кола тем. Якщо ви не знаєте, на чому зосередитись, не відкривайте веб -сайт. Звичайно, ми всі хотіли б заробляти на життя власним веб-сайтом. Але немає сенсу починати щось, якщо ви не знаєте, про що мова.
Тому вам знадобиться відповідна ніша. Якщо вас цікавлять подорожі та історія, створіть про це блог. Або, можливо, ви робите неясні огляди фільмів. Майже будь-яка тема спадає на думку, і можливості нескінченні. Важливо лише зосередитися на чомусь.
При цьому деякі конкретні ніші потенційно є більш прибутковими, ніж інші. Але це те, що вам доведеться дослідити самостійно. Крім того, це дуже важко визначити, тому вам доведеться стежити за новими тенденціями.
Найкраща ідея-це завжди робити те, що вам цікаво. Зрештою, ви повинні отримати наступне. І якщо ви знаєте про матеріали, які публікуєте, ви знатимете, що люди захочуть побачити.
Ось де речі стають цікавими. Щоб монетизувати свій веб -сайт або будь -який вміст, ви можете використовувати Adsense. Технічно ви пропонуєте місце на своєму безкоштовному веб -сайті як білборд. І Google Adsense тут, щоб допомогти вам у цьому.
Одним словом, вони показуватимуть різну рекламу на вашому веб -сайті. І ви отримаєте певний прибуток від покупок, зроблених за допомогою цих оголошень.
Це один із найпоширеніших методів монетизації вашого вмісту. Налаштувати це не так вже й складно. І при правильному підході можна заробити пристойні гроші через Adsense.
Інший спосіб монетизації вашого безкоштовного веб-сайту – за допомогою партнерських посилань. По суті, цей процес включає розміщення посилань на продукти у вашому вмісті. І коли відвідувач натискає посилання та робить покупку в цьому сеансі, вам платять.
Звісно, що комісії невеликі. Але якщо ви продаєте достатньо товарів через свій веб-сайт, ви можете заробляти пристойні гроші. Метод дуже корисний для веб -сайтів, орієнтованих на конкретні продукти. Але практично будь -яка ніша та тема може містити партнерські посилання.
Багато інтернет-магазинів мають партнерські посилання. Найбільший з них-Amazon. Їх партнерську модель можна застосувати практично до будь-якого веб-сайту. Адже вони пропонують практично все. Це від незначних косметичних продуктів до надзвичайно рідкісних антикварних речей.
Просто переконайтеся, що посилання на продукти є в правильному контексті. Ваш вміст і ці посилання повинні мати сенс один з одним. Не можна просто туди щось класти.
Один із популярних способів заробітку на веб-сайтах – це аудіохостинг. Це надзвичайно корисно для деяких незалежних творців. І це може стосуватися музики чи будь-якого іншого аудіовмісту.
Наприклад, у вас є багато людей, які хочуть вести подкасти. Звичайно, знадобиться час, щоб виростити своє ім’я. Але ви можете відкрити безкоштовний веб-сайт і використовувати його для аудіохостингу. І тоді ви можете стягувати з них гроші безпосередньо і таким чином заробляти гроші.
Багато людей мають блоги. Багато людей читають різні блоги. Конкуренція на високому рівні, і її важко зламати на ринку. Але як тільки ви це зробите, люди скупчаться на ваш веб -сайт.
Це те, що ви можете використати на свою користь. З більшою та лояльною аудиторією пропонуйте ексклюзивний контент. Ви можете створити спеціальні моделі членства та стягувати за них плату.
Звичайно, ця точна модель залежить від типу вмісту, який ви створюєте. Це найкраще працює, якщо ви незалежний художник.
Ви можете запропонувати своїм користувачам бачити ексклюзивні матеріали як учасників. Або ви навіть можете продати їм товар. Що б ви не вирішили, тут є безліч варіантів. Просто зробіть щось, що б відповідало вашому виду роботи.
Останні кілька років електронна комерція привертає все більшу увагу. З цією моделлю збираються як підприємства, так і покупці. Він простий у використанні, він надійний, і у вас є багато можливостей.
При цьому ви можете заробляти в магазині електронної комерції на своєму безкоштовному веб-сайті. Ви зацікавлені у відкритті бізнесу з мінімальними вкладеннями? Тоді це шлях.
Найкраще, що стосується електронної комерції-це те, що її можна застосовувати практично до будь-якого виду продукції. Наприклад, ви навіть можете продавати власні вироби ручної роботи. Або ви можете розпочати роботу над друком на вимогу.
Класичні методи дропшиппінгу відкрили нові двері. Ви можете вести бізнес, не роблячи нічого самостійно.
Нарешті, ви завжди повинні бути наполегливими. Звичайно, це звучить як кліше. Але ви були б здивовані, наскільки це правда.
Початок бізнесу в Інтернеті привабливий для багатьох. Але це далеко не просте завдання, ніж може здатися спочатку. Насправді, по дорозі ви зіткнетесь з численними проблемами. І вас це все демотивує.
Основна ідея-бути наполегливим. Щоб почати роботу, потрібні місяці, а іноді навіть роки. Але як тільки ви це зробите, ви будете налаштовані на одну дуже прибуткову справу.
Але навряд чи будь який з онлайн-бізнесів став успішним за одну ніч. Щоб отримати постійний дохід, завжди потрібно багато часу, терпіння та зусиль. Але хоча це важко, це далеко не неможливе завдання.
Подивіться, немає простої формули успіху. Особливо не з інтернет-бізнесом. Але, як ми обговорювали, знайдіть свою нішу і дотримуйтесь її. Якщо це добре, продовжуйте працювати над цим, і ви все досягнете.
Якщо веб-сайт не приносить гроші відразу, просто продовжуйте рухатися вперед. Завжди відступайте і думайте, що ще можна зробити. Це може здаватися нудним, але результати завжди вдячні.